Přijde Miro o vlasy?

28. listopadu 2009 v 16:33 | VerX!n.Qa |  .:: NeWs ::.
Doufám že ty jeho slaďoučké blonďaté vlasy mu zůstanou jinak nwm nwm :(

Na Mirovi blonďaté vlasy se přišel podívat odborník! Premiéru dlouho očekávaného filmu Twilight sága: Nový měsíc si ve středu večer nenechali ujít ani finalisté Česko Slovenské SuperStar.
↓↓↓


Nový Čas spolu zachytil finalistu Mira Šmajdu (20) a vlasového experta Braniho Gröhlinga (35). Že by se chtěl rocker konečně svěřit do rukou profesionálního kadeřníka?

Miro Šmajda se od začátku soutěže chlubí tím, že se o své vlasy stará sám a dokonce si je i sám stříhá. Možná se od teď vše změní. "Během SuperStar mi vzadu vlasy trochu zastřihli. Doteď jsem se stříhal vždy já, no vzadu jsem to neměl zrovna nejlepší. Tak mi to trochu upravili," svěřil se Šmajda. Nový Čas ho zastihl, jak se na premiéře filmu potichu na něčem dohaduje s vlasovým mágem Gröhlingem.


"Braňo měl dnes děvčatům upravovat vlasy, tak jsem se ptal, jestli bude dělat i něco nám. Ale říkal mi, že klukům ne," prozradil slovenský finalista, který je na svou plavou hřívu poměrně háklivý. Dokonce až tak, že by se na žádné velké změny nedal přemluvit ani u profesionálního kadeřníka.

"Na radikální změnu? Pokud jde o účes, tak určitě ne, protože si chci nechat delší vlasy, ale samozřejmě patřičně stylově upravené," tvrdí Šmajda. Kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby musel splnit svou sázku. Vsadil se o to, že když vyhraje Česko-Slovenskou SuperStar nechá si vlasy obarvit načerno. A to už by byla skutečně výrazná změna.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama