Šmajda: Od začátku soutěže taktizuje!

14. prosince 2009 v 19:27 | VerX!n.Qa |  .:: NeWs ::.
Už dnes večer se dozvíme, kdo postoupí do velkého finále Česko Slovenské SuperStar a kdo skončí na třetím místě. Fanoušci i média spekulují, komu zůstane Černý Petr na ruce tentokrát. Kdo půjde z kola ven? Chodúr, Stará, nebo Šmajda?
↓↓↓

Je skokanem celé megashow! Zřejmě nikoho na začátku nenapadlo, že finalista Miro Šmajda (21) to v Česko Slovenské SuperStar dotáhne tak daleko. Diváci ho totiž vnímali spíše jako "šoumena". V posledním kole však Miro dokázal, že v soutěži je jednoznačně právem.
"Nikdy jsem nečekal, že by mi Paľo Habera řekl, že mě chce vidět ve finále," radoval se po přímém přenosu Šmajda, který zároveň divákům vzkázal: "Ještě mám co ukázat..."
Miro Šmajda už v soutěži zažil jak potlesk ve stoje tak hromadný "stage-diving". Dokonce se na pódiu objevil už i svlečený do pasu. To však není všechno.

Sexy Miro Novému Času prozradil, jaká je jeho taktika v SuperStar. Základem je, nevybalit na diváky hned všechno! "Od spuštění show jsem si promyslel, že to budu dávkovat postupně. Ukazovat stále větší kousek sebe, předvést lepší a lepší zpěv, jinou hlasovou polohu, jiný projev," prozradil Miro, který zároveň přiznal, že výsledkem si nebyl jistý: "Váhal jsem, jestli to nebude risk, mohl jsem být už dávno pryč ze SuperStar."

Vypadá to tak, že jeho taktika zabrala. Šmajda to totiž dotáhl mezi trojici nejlepších a diváky si v posledních kolech získal nejen jako showmen, ale i jako zpěvák.
Svým zpěvem úspěšně uzavřel i nedělní večer. "Tentokrát jsem se chtěl soustředit na zpívání. Lidé si předtím všímali spíše show, než mého zpěvu a tak mě tak i vnímali. Mrzelo mě, že mě z pěvecké stránky podceňovali," přiznal Šmajda, který svým excelentním vystoupením v neděli porotcům vyrazil dech.

Zdroj:blesk.cz
Zdroj pro tebe:<!--<![CDATA[ reklama('ads-article','adoceanczopjtjsfuyc','cEcMwlxd7cBJxn9pTXikJj8Q3EAJaLCNY0yMhgl1bWT.t7'); //]]>--> //<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]>
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama