Šmajda: Vykašle se na školu i na rodinu?!

13. prosince 2009 v 10:20 | VerX!n.Qa |  .:: NeWs ::.
Díky Česko Slovenské SuperStar ze z Miroslava Šmajdy (20) stává hvězda! Košický rodák ale moc dobře ví, že usnout na vavřínech by znamenalo odstřihnout se nadobro. Po skončení show je tak pro kariéru odhodlaný vše opustit!
↓↓↓

Šmajda, kterého milují desítky tisíc žen, moc dobře ví, že svým šarmem a hlasem má v pěvecké show vyhráno! Při jeho vystoupeních něžné pohlaví šílí, piští a nemůžeme se divit, když za chvilku začnou dívky i omdlévat...

Šmajda si je vědom toho, že jeho fanklub narůstá a že nepokračovat ve zpívání i po skončení celého klání by byla velká škoda. Zpěvák by rád udělal "díru do světa". "Prioritou bude pěvecká kariéra, studium na vysoké škole (architektura na STU Košice, pozn. red.) se musí tomu podřídit," míní Miro pro cas.sk a už plánuje, kde by mohl svůj talent rozvíjet i nadále.

"Nevím, jestli zůstanu bydlet v Košicích, kde nejsou na hudbu ideální podmínky. Uvažuji nad tím, že se přestěhuji do Prahy nebo Bratislavy," říká finalista. Možné je, že kufry bude balit již brzy. Jestli se v soutěži udrží i dál, bude jasné dnes večer!

Zdroj:super.cz
Zdroj pro tebe: 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama