Miro Šmajda tvrdí: Láska má mnoho podob, může být i úchylná!

5. listopadu 2010 v 9:00 | VerX!n.Qa |  .:: NeWs ::.
http://fans-mirosmajda.blog.cz/
Miro Šmajda je ochoten vydřít si úspěch v hudbě kdekoli a jinou cestu neplánuje. Vydává debutové album a žije si svůj umělecký život.
↓↓↓

http://fans-mirosmajda.blog.cz/
Necelý rok trvalo bývalému SuperStáristovi Mirovi Šmajdovi, než vydal svůj hudební debut s názvem Čo sa týka lásky. Jak tvrdí, kapitola pěvecké show je pro něj definitivně uzavřena, ale přiznává, že show mu opravdu pomohla. "Ale radit někomu, aby se do další SuperStar určitě přihlásil, rozhodně nebudu. Existuje dost velká pravděpodobnost, že to nakonec nevyjde," říká Miro.

Zpěvák se spolu se svou kapelou Rosemaid zavřel do studia začátkem června a jedenáct skladeb vznikalo pod producentským dohledem Milana Cimfeho. Všechny skladby si otextoval sám a podobně se podílel i na hudbě. "Ale při dvou skladbách mi pomáhali i kluci z kapely." Práce na albu trvala čtyři měsíce a pro hudebníka se jednalo o skvělou zkušenost pracovat s týmem profesionálů. "Jako kapela jsme byli sehraní, a fakt nadupaný, takže nahrávání šlo dobře. Mně nedělá žádný problém být několik hodin zavřený ve studiu a pracovat na aranžmá pořád dokola, hudba mě baví."

Album Čo sa týka lásky obsahuje skladby s poměrně zvláštními názvy jako Vraždy či Trosky. "Album nemluví o lásce pouze v pozitivním duchu, to by byla asi nuda. Já se nevyhýbám žádným tématům točícím se kolem lásky, ani úchylkám, protože láska má mnoho podob. Pro mě je nejemotivnější skladbou alba právě píseň Vraždy," tvrdí Miro, podle kterého album není primárně určen jeho teenagerským fanynkám a chtěl by jím oslovit i střední generaci.

Rodilého Košičana momentálně čeká natáčení videoklipu k singlu Baby a po Vánocích koncertní turné po Čechách a po Slovensku. "V Čechách momentálně hrajeme asi 80 procent našich koncertů, zatím se nám u našich sousedů daří," tvrdí zpěvák. I to je jeden z důvodů, proč chce Miro na hudbu vsadit všechny karty. "Studovat už neplánuji, věřím tomu, že se hudbou uživím a udělám pro to všechno. Jsem ochoten si úspěch vydřít i někde jinde, ale hudbu momentálně vnímám jako svou cestu."

Ještě před vydáním debutu Miro zaujal i obalem své novinky. Na fotografii se objevil svlečený pár - Miro objímající neznámou tmavovlásku. O snímek se postaral český fotograf Ondřej Pýcha. "Mým záměrem bylo nafotit obal, který by v lidech vzbuzoval nějakou emoci. Stejně jako deska i obal měl mít nějaký příběh. CD s tváří zpěváka a nějakou prázdnou pózou se mi nikdy nelíbily. Myslím, že fotografie zabrala a to byl cíl, "prozradil zpěvák a pokračoval: "Na fotografii je moje kamarádka, 22-letá česká herečka Radka Pavlovčinová. "

Jak již Miro zmínil, se svými kolegy ze SuperStar blízké přátelské vztahy neudržuje. "Každý z nás již žije svůj umělecký život a cíleně se nevyhledáváme. Mám dost jiných přátel," poznamenává. Stihl ovšem zaregistrovat například to, že ex-superstárista Ben Christovao se objevil v jistém českém seriálu. Troufl by si na něco podobného i Miro? "Proč ne? Ale taková nabídka zatím nepřišla. Ale raději než sebe bych si zahrál nějakou výraznou zápornou roli v níž bych se předvedl v úplně jiném světle."

zdroj:koktail.pravda.sk

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama